Samsung почала виробництво планшета серії Galaxy Tab М

Інтернет-джерела повідомляють про те, що компанія Samsung близька до випуску першого доступного планшета з нової серії Galaxy Tab М: стверджується, що цей гаджет вже надійшов у виробництво. Мова йде про пристрій Galaxy Tab M62, чутки про підготовку якого не так давно мелькали в інтернеті. На цей раз з’явилася деяка інформація про характеристики новинки.

Підтверджуються відомості про те, що під індексом M62 ховається саме планшет, а не смартфон, як передбачалося раніше. Очікується, що гаджети нової серії на ціновій драбині Samsung розташуються сходинкою нижче пристроїв Galaxy Tab A. Планшету Galaxy Tab M62 приписують наявність одного з фірмових процесорів Samsung Exynos з інтегрованим модемом 4G/LTE для роботи в стільникових мережах. Об’єм оперативної пам’яті нібито складе до 6 Гбайт, місткість вбудованого флеш-накопичувача – до 256 Гбайт.

Початок масового виробництва Galaxy Tab M62 говорить про те, що офіційна презентація новинки відбудеться найближчим часом – ймовірно, у першій чверті наступного року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *